www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

23-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Policjanci z Ostródy podczas kontroli drogowej ujawnili w pojeździe narkotyki. Zapach i wygląd wskazywał, że może być to marihuana. Zarówno kierujący jak i jego pasażer zostali zatrzymani. Obaj to mieszkańcy Ostródy. Podczas przeszukania przed osadzeniem w policyjnym areszcie funkcjonariusze znaleźli u jednego z nich jeszcze jeden woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Była to substancja psychotropowa, której posiadanie jest także zabronione. Jeden z 23-latków przyznał się, że narkotyki.

W piątek (16.09.2017 r.) na plaży miejskiej w Ostródzie policjanci dokonali kontroli drogowej osobowego renault w którym znajdywało się dwóch mężczyzn. Obaj to mieszkańcy Ostródy. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami zaczęli zachowywać się nerwowo. A to, że nie potrafili wytłumaczyć dlaczego tam stali zaciekawił policjantów z ostródzkiej drogówki. Postanowili sprawdzić co jest tego powodem. Funkcjonariusze dokonali przeszukania pojazdu podczas którego ujawnili woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Jego wygląd i zapach wskazywał, że może być to marihuana.

Dwóch 23-latków funkcjonariusze zatrzymali i doprowadzili do jednostki policji. Podczas ich przeszukania przed osadzeniem w policyjnym areszcie u jednego z nich policjanci znaleźli jeszcze jeden woreczek foliowy z białym proszkiem. Był to środek psychotropowy.

Ostródzcy kryminalni prowadząc dalsze czynności dokonali przeszukania w toku którego w mieszkaniu jednego z mężczyzn znaleźli ponad 40 gram marihuany.

23-latek będzie tłumaczył się teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. (KPP Ostróda)