www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

28-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Jest już akt oskarżenia

Policjanci zakończyli sprawę 28-latka, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadał substancje zabronione. Policjanci z Ostródy znaleźli przy mężczyźnie marihuanę i amfetaminę. 28-latek odpowie teraz za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Prowadzone przez policjantów kryminalnych działania doprowadziły do 28-letniego mieszkańca Ostródy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna może posiadać kilkadziesiąt gramów środków odurzających. 10 czerwca br. policjanci zatrzymali mężczyznę na jednej z ostródzkich ulic. Policjanci znaleźli przy nim kilka gramów narkotyków w postaci marihuany i amfetaminy. Kolejne porcje znaleźli podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania. W sumie policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów środków odurzających.

28-latek trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. (KPP Ostróda)