www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

75 lat LO. Im. Kruczkowskiego w Morągu

Na 17 października 2020 roku był planowany Zjazd Absolwentów organizowany przy okazji jubileuszu obchodów 75-lecia Liceum Ogólnokształcącego Nr II im. Leona Kruczkowskiego w Morągu. Jednak w trosce o zdrowie jego uczestników oraz w związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego został odwołany. Placówka jubileusz uczci w inny sposób.

– Wierzymy w Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji i mamy nadzieję, że niebawem będzie okazja do zorganizowania ponownego spotkania, odświeżenia znajomości, wspomnień i dobrej wspólnej zabawy – mówi Jan Horbacz, dyrektor Zespołu Szkół Licealnych w Morągu.

Szkoła podjęła decyzję o uczczeniu jubileuszu w inny sposób. Na korytarzach pojawiły się gazetki nawiązującego do 75 lat LO. Im. Kruczkowskiego. Został również zorganizowany konkurs dla młodzieży z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Czego życzyć Jubilatce na kolejne lata?

(red./fot. dw)