www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Auto Moto Arena 2018 z sukcesem

Przez dwa dni targowe Auto Moto Arena 2018 odwiedziło ponad 17 500 osób – mówią organizatorzy imprezy. W sobotę i niedzielę można było zapoznać się z ofertą dealerów na 2018 rok, była strefa tuning, klasyków, wystawców, a także premiery i nie tylko cztery koła.

Tor samochodzików RC, symulatory rajdowe oraz symulatory dachowania na pewno odnalazły rzeszę fanów. Odwiedzający mogli zobaczyć miasteczko rowerowe i skorzystać z toru z gokartami.

Były także spotkania z gwiazdami motoryzacji, takimi jak Jarosław Maznas, znany z kanału TVN Turbo, Rafał Jemielita, współprowadzący programu ,,Automaniak”, i YouTuber Kickster.

Auto Moto Arena 2018 (AMA) to była V edycja tej popularnej imprezy, będącej największym motoryzacyjnym show w północno-wschodniej Polsce. Każde kolejne wydanie AMA ma coraz szerszy zakres i coraz większy rozmach, dzięki czemu cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i gości.

Auto Moto Arena 2018 to wydarzenie, które otwiera sezon motoryzacyjny w Polsce, podczas którego w marcowy weekend gorące serce motoryzacji  biło właśnie w Expo Mazury w Ostródzie! To właśnie tu wspólna pasja połączyła motocyklistów i kierowców samochodów, fanów driftu i offroadu, miłośników oldtimerów i sportowych aut.

AMA to przede wszystkim wielkie motoryzacyjne show.

Auto Moto Classic to ta część Auto Moto Areny, w której można było doświadczyć podróży w czasie. Piękne auta zabytkowe z bogatą historią i nową duszą nadaną im przez właścicieli, kultowe pojazdy z czasów PRL, motocykle, które pamiętają najlepsze czasy polskiej i światowej motoryzacji, a także najciekawsze modele amerykańskich muscle-carów to bohaterowie AMA Classic.

Przekonajcie się sami jak było. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

(red./org./fot. dw)