www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Bezpłatne Badanie Słuchu w Morągu

Osoby, które dostrzegają jakieś problemy ze słuchem mogą 25 września wykonać bezpłatne badanie.

Samochód ( SŁUCHOBUS ) z gabinetem do badań zaparkuje przy Muszli koncertowej  Bezpłatne badanie jest adresowane głównie do osób po 40 roku życia, które mają problem z prawidłowym słyszeniem.

Badanie będzie wykonywane w piątek 25 września w godzinach 9-14. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument.

Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu. Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki.

(UM Morąg)