www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Biblioteka na weekend

Czternasta odsłona wspólnej akcji portalu mediagroupinfo.pl  i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu pod nazwą “Biblioteka na weekend”.

Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa wśród mieszkańców Gminy Morąg: najmłodszych, młodych i tych dojrzałych. Kolejnym celem jest przybliżenie czytelnikom konkretnych woluminów, audiobooków, filmów, gier. W każdy piątek na portalu pojawiać się będą recenzje: książek, audiobooków, filmów, gier.

Zapraszamy do śledzenia portalu mediagroupinfo.pl i do odwiedzania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, gdzie będzie można dzisiejsze propozycje wypożyczyć.

Propozycje na ten weekend:

Wypożyczalnia dla Dorosłych

Krystyna Mirek „ Tam, gdzie serce twoje”  to powieść o życiu, trudnych wyborach, złych decyzjach, przebaczeniu oraz zaczynaniu życia od nowa.

Główna bohaterka Laura poświęciła wszystko dla swojego małżeństwa, stała się mistrzynią kompromisu. Pewnego dnia coś w niej pękło, rzuciła wszystko i udała się w podróż na drugi koniec Polski, nad morze, by odzyskać swoje serce.

Albert dawno temu wyłowił z morza wyjątkowe złoże bursztynu. Z nikim się nie podzielił, ukrył je głęboko, podobnie jak zamknął swoje serce. U schyłku życia chce naprawić wyrządzone krzywdy, jednak przekonuje się, że nie jest to takie łatwe.

Co łączy tych dwoje? Pozornie nic, oboje potrzebują uporać się z przeszłością.

Ta powieść to nie tylko trudne tematy, ale również niebanalny humor, szczera przyjaźń, pokazuje, że istnieją na świecie ludzie, którzy potrafią być bezinteresowni i życzliwi. 

Oddział dla Dzieci

Deresz z parkowej stajni. Nowy początek – Olivia Tuffin

Powieść o Alicji i jej pięknym koniu Dereszu, który jest niezwykłym, pełnym energii, ale także niesfornym zwierzęciem. Dziewczynka musi okiełznać konia, by móc uczestniczyć

w zawodach jeździeckich. Pewnego dnia poznaje beztroskiego chłopca Filipa, który jest nieustraszonym jeźdźcem, i wie, jak postępować z takim koniem. Sięgnij po książkę a dowiesz się czy Alicja i Deresz stworzą doskonałą parę, a także czy pomoże jej Filip?

Wypożycz w Oddziale dla Dzieci!

Czytelnia dla Dorosłych

Pierwszy człowiek / reżyseria Damien Chazelle ; scenariusz Josh Singer.

Nagrodzony Oscarem reżyser Damien Chazelle („La La Land”) i gwiazdor Ryan Gosling ponownie łączą siły by wspólnie opowiedzieć pasjonującą historię o pierwszym załogowym locie na Księżyc, jego dowódcy Neilu Armstrongu i o dekadzie, która poprzedziła historyczną misję Apollo 11. Jest to szczera do bólu, wręcz intymna opowieść z punktu widzenia Armstronga, oparta na książce Jamesa R. Hansena. Film ukazuje sukcesy i porażki poniesione przez Armstronga, jego rodzinę, współpracowników i całe społeczeństwo podczas dążenia do osiągnięcia niemożliwego.