www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Biblioteka na weekend

Piąta odsłona wspólnej akcji portalu mediagroupinfo.pl  i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu pod nazwą “Biblioteka na weekend”.

Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa wśród mieszkańców Gminy Morąg: najmłodszych, młodych i tych dojrzałych. Kolejnym celem jest przybliżenie czytelnikom konkretnych woluminów, audiobooków, filmów, gier. W każdy piątek na portalu pojawiać się będą recenzje: książek, audiobooków, filmów, gier.

Zapraszamy do śledzenia portalu mediagroupinfo.pl i do odwiedzania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, gdzie będzie można dzisiejsze propozycje wypożyczyć.

Propozycje na ten weekend:

Oddział dla Dzieci

Opowiem ci mamo, co robią dinozaury

Kudłacz i karaluch wyruszają w podróż… w czasie. Trafią do krainy dinozaurów i poznają te niezwykłe zwierzęta: olbrzymiego Riochazaura, Trematozaura, który zgubił jajo, roślinożernego Diplodoka, żyjącego w wodzie Plejozaura, Tyranozaura Rexa kłócącego się z Ankylozaurem, latające Archaeopteryxy i wiele, wiele innych. Powstawanie świata, ewolucja, prehistoria, ery, dinozaury – interesujące fakty,  zaprezentowanie w wyjątkowej oprawie –  gratka dla każdego dziecka bez wyjątku!

Wypożycz w Oddziale dla Dzieci!

Wypożyczalnia dla Dorosłych

Jennifer Probst „Układ doskonały” to książka z cyklu Małżeństwo z Milionerem, romans z odrobiną pikanterii i humoru. Główni bohaterowie są na życiowym zakręcie Aleksa właścicielka księgarni, mająca problemy finansowe oraz Nick, który aby odziedziczyć spadek po wuju musi znaleźć żonę. Razem zawierają układ – ślub dla pieniędzy, muszą wytrwać rok i o uczuciach nie ma mowy. I tutaj pojawia się problem, gdzie kończy się udawanie, a zaczyna się prawdziwy związek.

Czytelnia dla Dorosłych

Wieża. Jasny dzień [Film] / reż. i scen. Jagoda Szelc

„Wieża. Jasny dzień.”, thriller psychologiczny, objawienie 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, to debiut pełnometrażowy Jagody Szelc, laureatki Paszportu „Polityki”. Na parę dni przed uroczystością Komunii Świętej – Mulę (Anna Krotoska) i jej męża Michała (Rafał Cieluch) oraz ich kilkuletnią córeczkę Ninę odwiedza niecodzienny gość. Jest nim niewidziana od wielu lat młodsza siostra Muli: Kaja (Małgorzata Szczerbowska). To ona jest biologiczną matką dziewczynki. Czy będzie się starała odzyskać dziecko? Rodzinie jej zachowanie wydaje się coraz bardziej dziwne. Wokół dochodzi także do wydarzeń, które trudno wyjaśnić. Uroczystość kościelna się zbliża, a atmosfera między siostrami gęstnieje. Wkrótce ma się okazać, że istnieje inny ważniejszy powód, dla którego Kaja wróciła.

(red.)