www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Biegi przełajowe z udziałem morążan

W Pasłęku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W zawodach udział wzięli uczniowie morąskich szkół tj. SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3 i SP nr 4 w Morągu.

Największy sukces odniosła podopieczna Małgorzaty Biernackiej, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Morągu Wiktoria Maksymiuk, która pokonała około 100 zawodniczek i na dystansie 600 m zajęła II miejsce. Znakomity wynik uzyskał także Konrad Karolak, podopieczny Mariana Rękawka, który w swojej kategorii wiekowej zajął III miejsce na dystansie 1500 m. Pozostali zawodnicy również dzielnie walczyli, lecz uzyskali miejsca poza podium. (Referat Sportu)