www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

„Czysta piękna zagroda – estetyczna wieś” – zgłoszenia

Ruszyła XXIII edycja konkursu „CZYSTA I PIĘKNA ZAGRODA – ESTETYCZNA WIEŚ 2018” w kategorii wieś. Przyjmowane są zgłoszenia.

Celem konkursu jest poprawa stanu ekologicznego i estetycznego wsi z terenu gmin należących do Związku Gmin Warmińsko — Mazurskich.

ORGANIZATORZY: Związek Gmin Warmińsko — Mazurskich Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, oddział terenowy Olsztyn Warmińsko – Mazurska Izba Rolnicza

W konkursie mogą wziąć udział wsie z terenu Gmin – Członków Związku Gmin Warmińsko — Mazurskich. Konkurs rozgrywany jest w kategorii wsi. z wyłączeniem wsi, na terenie których mieści się siedziba urzędu gminy.

Warunkiem uczestnictwa jest pisemne zgłoszenie, które należy przesiać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 kwietnia 2018 roku na adres:

Związek Gmin Warmińsko – Mazurskich al. M. J. Piłsudskiego 7/9, 10-950 Olsztyn

„Karty zgłoszeń” są dostępne w urzędach gmin oraz na stronie internetowej Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich: www.zgwm.pl.

(red.)