www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Dla nich to początek drogi artystycznej

Blisko 40 osób z całego kraju zakwalifikowało się do eliminacji do 45. Konkursu Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”.

Konkurs skierowany był do wykonawców indywidualnych lub zespołów. Uczestnikiem mógł zostać wykonawca lub zespół, dla których udział jest początkiem drogi artystycznej (ZOBACZ LISTĘ ZAKWALIFIKOWANYCH OSÓB)

Przesłuchania odbędą się 2 czerwca 2018 roku w sali widowiskowej Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie (ul. Parkowa 1).

Spotkania Zamkowe są festiwalem ogólnopolskim, którego celem jest propagowanie i upowszechnianie amatorskiej twórczości artystycznej, inspirowanie twórców do artystycznych poszukiwań, pomoc w rozwijaniu indywidualności oraz doskonalenie umiejętności twórczych i wykonawczych uczestników oraz konfrontacja dokonań twórczych kompozytorów, poetów i wykonawców.

Tegoroczne Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję” potrwają od 21 do 23 czerwca 2018 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej www.spiewajmypoezje.pl

(wwim)