www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Dramat chorego i jego czworonoga. Pies szuka domu

Reks to pies z gminy Jonkowo pod Olsztynem, którego właściciel nagle ciężko zachorował i trafił do hospicjum. Pies przez wiele dni czekał pod pustym domem na chorego właściciela. Dzięki alarmowi sąsiadki, pomocy Stowarzyszenia Przyjaciół Schroniska Tomaryny i pracowników schroniska Pani Sylwii i Izabeli znalazł chwilowe schronienie. Tęsknił jednak tak mocno, że postanowiono zorganizować spotkanie psa i długoletniego opiekuna w hospicjum. Reks czeka teraz na Waszą pomoc w znalezieniu nowego, wspaniałego domu.

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach,
Pani Izabela – 606 507 829
Darowizny prosimy kierować:
Stowarzyszenie Przyjaciół Schroniska w Tomarynach,
„Podaruj Dom-Podaruj Serce”
Tomarynki 85,
11-036 Gietrzwałd
Bank Ochrony Środowiska
76154012872001761751950001
Dopisek: Reks – Darowizna na cele statutowe

Schronisko prosi o znalezienie domu dla Rex’a, dowiezie go wszędzie, w całej Polsce…. tymczasowo przebywa w schronisku, uratowany przez mrozem, bo został bez dachu nad głową… prosimy też o dobrej jakości karmę dla seniorów lub wsparcie chociaż złotówką tego biedaka….
Jego opiekun umiera w hospicjum !!! Śmiertelnie chory i samotny pan Alfons przebywa w hospicjum w Olsztynie. Jego 12-letni pies Reks trafił do schroniska w Tomarynach. Pies z tęsknoty „zrezygnował z życia”. Nie je, nie pije, leży zwinięty w kłębek … Kilka tygodni temu u pana Alfonsa zdiagnozowano nowotwór złośliwy bez szansy na leczenie. Zanim właściciel trafił do hospicjum, intensywnie szukał nowego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela, z którym żył pod jednym dachem od 12 lat. Niestety, nikt nie był zainteresowany. Reks został sam, gdy jego pan trafił do hospicjum. Psem bezpańsko biegającym na mrozie zaopiekowali się pracownicy i wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach, ale Reks w schronisku stracił wolę życia. Pan Alfons bardzo przeżywa, że musi oddać przyjaciela, ale nie ma innego wyjścia. Chory mężczyzna ma nadzieję, że uda się znaleźć dom, w którym Reks będzie czuć się dobrze i szybko się zaaklimatyzuje. Osoby zainteresowane przygarnięciem Reksa zachęcamy do kontaktu ze schroniskiem dla zwierząt w Tomarynach pod numerem telefonu: 534 204 420. (red./Schronisko w Tomarynach)