www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Dzieci z „Promyka” piszą listy i czekają na Mikołaja

– W naszych „Promykach” mamy 55 wychowanków. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, na podstawie listów napisanych przez dzieci do św. Mikołaja chcielibyśmy przygotować im paczki. Pozostali otrzymają prezenty niespodzianki – mówi Jolanta Pilcek, dyrektor Domu dla Dzieci i Młodzieży „Promyk” w Morągu. Każdy kto może, niech wcieli się w rolę św. Mikołaja i przygotuje paczkę dla jednego z dzieci.

– Poszukujemy ludzi o wielkich sercach, aby pomogli nam w realizacji marzeń naszych podopiecznych. Chętnych, którzy chcą spełnić marzenia naszych dzieci prosimy o kontakt przez messengera lub telefoniczny 784-597-546 – zachęca Jolanta Pilcek.

Poniżej publikujemy listy dzieci, które w tym roku chciały się zaangażować w organizację Jasełek. –  Postanowiliśmy je wyróżnić . Jeżeli ktoś chce od siebie spełnić jedno z życzeń to proszę i zapraszam do współpracy, listy zostaną zamieszczone, aby można było dowiedzieć się czego pragną dzieci – mówi Jolanta Pilcek.

(red.)