www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Dzień Patrona w SP Żabi Róg

W Szkole Podstawowej w Żabim Rogu, co roku na początku czerwca w rocznicę nadania tej szkole imienia Ireny Kwinto obchodzone jest Święto Szkoły, czyli Dzień Patrona. W tym roku 5 czerwca odbyła się impreza, w której uczniowie mieli możliwość zaprezentowania różnorodnych zdolności.

W teleturnieju „Gra w ciemno” prowadzonym przez Marcina Zmiarowskiego uczniowie bezbłędnie odpowiadali na pytania z różnych dziedzin wiedzy. Uczennice z klasy III pod kierunkiem Lidii Prajwockiej pokazały przedstawienie „Czerwony Kapturek” w wersji angielskiej. Uroczystość urozmaicał śpiew szkolnej wokalistki Nikoli Raszczyk i Mai Karwowskiej. Miłą atrakcją był występ tancerek z klasy V, które dały popis tańca współczesnego. Uczniowie z Bramki również pokazali swoje umiejętności wokalno – instrumentalne i aktorskie. Za zakończenie imprezy odbył się pokaz zdolności plastycznych, gdzie uczniowie zaprezentowali klasowe plakaty ukazujące sceny z baśni i legend Ireny Kwinto. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich owocowy poczęstunek. Koordynatorami uroczystości byli Jolanta Sikorska i Paweł Góra, a konferansjerką była uczennica kl. VI Angelika Gajcy. (SP Żabi Róg/fot. archiwum szkoły)