www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

FINAŁ WOJEWÓDZKI W-M SZS W UNIHOKEJU

FINAŁ WOJEWÓDZKI W-M SZS W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, które odbyły się  w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu, dnia 6.12.2019 r.

Chłopcy

WYNIKI:

SP 1 Morąg  –  SP Żabi Róg                          0:2

SP Skarlin  –  SP Płoskinia                            0:6

SP 1 Morąg  –  ZSP Orzysz                           1:8

SP Płoskinia  –  SP Żabi Róg                         6:1

SP Skarlin  –  ZSP Orzysz                                              0:4

SP Płoskinia  –  SP 1 Morąg                         10:0

SP Skarlin  –  SP Żabi Róg                             2:3

ZSP Orzysz  –  SP Płoskinia                          1:6

SP 1 Morąg  –  SP Skarlin                              0:4

SP Żabi Róg  –  ZSP Orzysz                           1:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             Szkoła Podstawowa w Płoskinie                              12 pkt   28:2

II miejsce            Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu              9 pkt      15:8

III miejsce           Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu         6 pkt      7:10

IV miejsce          Szkoła Podstawowa w Skarlinie                               3 pkt      6:13

V miejsce            Szkoła Podstawowa nr 1 w Morągu        0 pkt      1:24

SP Płoskinia: Kacper Fedczak, Maciej Greń, Piotr Hrybek, Mateusz Kalinowski, Patryk Kozikowski, Szymon Lewandowski, Łukasz Maziuk, Wojciech Rycko, opiekun Marek Rarok.

ZSP Orzysz: Przemysław Chojnowski, Sebastian Kosiński, Piotr Łubowicz, Szymon Ośka, Jakub Pankiewicz, Igor Sokołowski, Kacper Ślesiński, Mateusz Topka, opiekun Mariusz Zadroga.

SP Żabi Róg: Adrian Antczak, Radosław Bartnicki, Marcel Jednorowski, Tomasz Kaczmarek, Alan Kaszkur, Patryk Markowski, Konrad Miloch, Fabian Pych, Korneliusz Suchecki, Grzegorz Żach, opiekun Marcin Zmiarowski, Przemysław Dobosz.

Dziewczęta:

WYNIKI:

SP Żabi Róg  –  SP Godkowo                       1:2

SP Skarlin  –  ZSP Orzysz                                              0:3

SP Godkowo  –  ZSP Orzysz                        3:1

SP Żabi Róg  –  SP Skarlin                             7:0

SP Skarlin  –  SP Godkowo                          0:4

ZSP Orzysz  –  SP Żabi Róg                           0:5

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             Szkoła Podstawowa w Godkowie           9 pkt      9:2

II miejsce            Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu         6 pkt      13:2

III miejsce           Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu              3 pkt      4:8

IV miejsce          Szkoła Podstawowa w Skarlinie                               0 pkt      0:14

SP Godkowo: Oliwia Barszcz, Kinga Basarab, Weronika Bogdanowicz, Gabriela Jaczewska, Zosia Jechna, Julia Pośpiech, Julia Przybysz, Oliwia Ręcławowicz, Aleksandra Taranko, Kinga Wąsowka, opiekun Michał Dutkiewicz.

SP Żabi Róg: Wiktoria Bukowska, Wiktoria Chamot, Marta Czajka, Maria Graczyk, Julia Klepczyńska, Julia Próchniewska, Aleksandra Pych, Weronika Sadowska, Zuzanna Sienkiewicz, Zuzanna Skibiak, Martyna Wiśniewska, opiekun Marcin Zmiarowski.

ZSP Orzysz: Aleksandra Borkowska, Filipowicz Ewelina, Oliwia Kamińska, Agata Łagosz, Nikolina Miłek, Maja Pankowska, Angelika Reliszka, Kalina Serownik, Karolina Siedlecka, Lidia Zienda, opiekun Mariusz Zadroga.

Zawody są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

(Referat Sportu)