www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

FINAŁ WOJEWÓDZKI W-M SZS W UNIHOKEJU IGRZYSK DZIECI

FINAŁ WOJEWÓDZKI W-M SZS W UNIHOKEJU  IGRZYSK DZIECI odbył się dla chłopców w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu, a dla dziewcząt w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Morągu.

Chłopcy

WYNIKI:

SP Płoskinia  –  SP Żabi Róg                         4:0

SP Godkowo  –  SP Młynary                       4:1

SP Płoskinia  –  ZSP Orzysz                          1:1

SP Młynary  –  SP Żabi Róg                          1:4

SP Godkowo  –  ZSP Orzysz                        4:1

SP Młynary  –  SP Płoskinia                         0:5

SP Godkowo  –  SP Żabi Róg                       6:0

ZSP Orzysz  –  SP Młynary                           5:0 (walkower)

SP Płoskinia  –  SP Godkowo                      2:2

SP Żabi Róg  –  ZSP Orzysz                           4:6

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             Szkoła Podstawowa w Godkowie                           10 pkt   16:4

II miejsce            Szkoła Podstawowa w Płoskini                                8 pkt      12:3

III miejsce           Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu                            7 pkt       13:9

IV miejsce          Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu                        3 pkt      8:17

V miejsce            Szkoła Podstawowa w Młynarach                          0 pkt      2:18

SP Godkowo: Mateusz Anuciński, Filip Barszcz, Szymon Bloch, Paweł Bogdański, Alan Czarnecki, Kacper Jarosiewicz, Filip Kowalczyk, Igor Krynicz, Maksymilian Mindza, Kacper Przybysz, Fabian Słowikowski, Karol Świstak, opiekun Michał Dutkiewicz.

SP Płoskinia: Hubert Buczyński, Tymoteusz Buczyński, Miłosz Gorzkowski, Wojciech Hołodiuk, Mateusz Komorowski, Olgierd Lisowski, Karol Powierża, Szymon Serdakowski, opiekun Elżbieta Sobolewska.

ZSP Orzysz: Wiktor Chmielewski, Kacper Czuba, Dariusz Dziatkowiak, Filip Dziatkowiak, Kacper Jałoszewski, Andrzej Kowalczyk, Krzysztof Kutnik, Jakub Ostrowski, Maciej Prasał, Kacper Stachelek, Jakub Stanowski, Jakub Śniatkowski, Bartłomiej Ziental, Piotr Zwierzyński, opiekun Mariusz Zadroga.

Dziewczęta

GRUPA A

SP Brzozie Lubawskie  –  SP Żabi Róg      0:5

SP Brzozie Lubawskie  –  ZSP Orzysz       2:5

SP Żabi Róg  –  ZSP Orzysz                           5:3

GRUPA B

SP Płoskinia  –  SP 1 Morąg                         9:0

SP Godkowo  –  SP 1 Morąg                       7:0

SP Godkowo  –  SP Płoskinia                      1:1

PÓŁFINAŁY

SP Godkowo  –  SP Żabi Róg                       2:4

ZSP Orzysz  –  SP Płoskinia                          0:2

MECZ O 5 MIEJSCE

SP Brzozie Lubawskie  –  SP 1 Morąg      5:0

MECZ O 3 MIEJSCE

SP Godkowo  –  ZSP Orzysz                        1:6

FINAŁ

SP Żabi Róg  –  SP Płoskinia                         0:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             Szkoła Podstawowa w Płoskinie

II miejsce            Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu

III miejsce           Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

IV miejsce          Szkoła Podstawowa w Godkowie

V miejsce            Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim

VI miejsce          Szkoła Podstawowa nr 1 w Morągu

SP Płoskinia: Zuzanna Buczyńska, Jagoda Greń, Marcelina Hnatyszyn, Aleksandra Hrybek, Julia Kaspruk, Julia Kasprzak, Marta Komorowska, Weronika Kościuk, Anna Nisiewicz, Martyna Rycko, Marcelina Szwanka, opiekun Marek Rarok.

SP Żabi Róg: Aleksandra Bobkowska, Alicja Czajka, Maja Dresner, Julia Galanek, Klaudia Jaskulska, Antonina Łęcka, Wiktoria Markowska, Kalina Miloch, Zofia Sienkiewicz, Judyta Suchocka, Alicja Wiśniewska, opiekun Marcin Zmiarowski.

ZSP Orzysz: Wiktoria Grudzińska, Maja Jasińska, Małgorzata Kamińska, Sandra Lewandowska, Wiktoria Nastula, Justyna Plebańska, Anastazja Pogorzelska, Julia Rutkowska, Julia Stachelek, Weronika Szajder, Marzena Śniatkowska, Oliwia Wierzbicka, Zuzanna Zach, Zuzanna Zaorska, Marek Dancewicz.

Zawody są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

(Referat Sportu)