www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy w regionie, Polsce, na świecie.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * MORĄSKI NEWSLETTER - SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Firma Roku 2012 Powiatu Ostródzkiego również z Morąga

firma roku powiatu ostródzkiego

W Hotelu Sajmino w Kajkowie k/Ostródy, odbyła się VII Gala Konkursu Firma Roku 2012 Powiatu Ostródzkiego. Podczas uroczystości Starosta Ostródzki Włodzimierz Brodiuk i Wicestarosta Ostródzki Stanisław Brzozowski wręczyli nagrody czołowym firmom z Powiatu Ostródzkiego, a wśród nich przedsiębiorcy z Morąga.

Celem konkursu jest prezentacja i nagrodzenie przedsiębiorstw za ich wkład w rozwój gospodarczy regionu. Tytuł „Firmy Roku” w kategorii mikro przedsiębiorstw otrzymał Hotel „IRENA” w Morągu, w kategorii małych przedsiębiorstw otrzymała firma DOORMET Sp. z o.o., w kategorii średnich przedsiębiorstw: Mazury Trans Sp. z o.o, w kategorii w kategorii dużych przedsiębiorstw otrzymała Ostróda Yacht – najstarsza i największa polska stocznia jachtowa.

Z każdej gminy Powiatu Ostródzkiego nagrodzone  zostały firmy, które w sposób szczególny w 2012 r. przyczyniły się do rozwoju gospodarczego powiatu. Statuetki „RÓŻA POWIATU” otrzymały: Przewozy Autokarowe „LIPNICKI” Edward Lipnicki, Marcin Lipnicki Sp.J. z Morąga, Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Zbigniew Koziej z Gminy Miłomłyn, Pałac Pacółtowo z Gminy Grunwald, INNTECH s.c. Krzysztof Kowalewski, Danuta Kowalewska, Grzegorz Kowalewski z Ostródy, Zakłady Mięsne Karscy z Gminy Dąbrówno, Centrum Dobrego Smaku z Gminy Ostróda, Krystyna Smolej – Lodziarnia z Gminy Łukta, Auto Service – Diagnostyka- Wulkanizacja-Pomoc Drogowa A.GOTOWICKI z Gminy Małdyty oraz z Gminy Miłakowo firma „Jartex” Jan Jarosz.

Ponadto Starosta Ostródzki uhonorował statuetką „Róża Powiatu” następujące firmy:

· Jerzy Radziwon, Wyrób Sprzedaż Rolet Usługi Ślusarstwo Tokarstwo Ogólnobudowlane – za skuteczne zarządzanie firmą,

· Zakład Usług Fotograficznych FOTO „OLA” – za profesjonalizm i wysoki standard świadczonych usług,

· Zakłady Przetwórstwa Mięsnego – Dariusz Pabich za konsekwentny rozwój firmy prywatnej i utrzymanie stabilnej pozycji na rynku,

· Radio Mazury – za osiągniętą pozycję na lokalnym rynku mediów,

· Bank BGŻ Oddział Operacyjny w Ostródzie – za aktywne wspieranie samorządu powiatu i sukcesy rynkowe,

· Gospodarstwo Agroturystyczne „Agro-Raj” Małgorzata i Tadeusz  Banaccy – za wysoki poziom usług  i propagowanie walorów turystycznych Powiatu Ostródzkiego,

Specjalne wyróżnienie w konkursie Firma Roku 2012 Powiatu Ostródzkiego”  otrzymała firma  „PERKOZ” Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe za wkład w rozwój gospodarczy Powiatu Ostródzkiego.

W 2013 roku po raz pierwszy zostały przyznane przez Starostę Ostródzkiego „BURSZTYNOWE RÓZE”, dla firm, które od wielu lat z sukcesami prowadzą działalność na terenie Powiatu Ostródzkiego i stały się liderami rozwoju gospodarczego. „BURSZTYNOWE RÓŻE” otrzymały:

· „GRUPY ANDERS”,

· OPB DEVELOPMENT

· Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego „EKOBUD” Sp. z o.o.

· STALZŁOM Sp. z o.o.

· Paged Sklejka S.A.

· KACZKAN Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan  Sj.

· Fabryki Mebli TARANKO Sp. z o.o.

· DEMUTH ALFA Sp. z o.o.

Prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie przyznała wyróżnienie w Konkursie „Firma Roku 2012 Powiatu Ostródzkiego”: Mazury Sp. z o.o. – za wzmocnienie pozycji rynkowej poprzez inwestycje w innowacyjne rozwiązania produkcyjne.

Sponsorami Gali Konkursu Firma Roku 2012 Powiatu Ostródzkiego były firmy:

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „EKOBUD” Sp. z o.o., STALZŁOM Sp. z o.o. Stanisław Cichewicz i Browar Pilsner Urquel. (źródło: Starostwo w Ostródzie)

 

 
No comments yet

Powered by WordPress | Find BlackBerry Phones for Sale Online. | Thanks to Top Bank CD Rates, Free MMORPG Games and Home Information Packs
Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.