www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Groził matce, że ją spali. Został tymczasowo aresztowany

Do aresztu na 3 miesiące trafił 43- letni mieszkaniec gminy Grunwald, który groził swojej matce, że ją spali. Ponadto, mężczyzna pod wpływem alkoholu wszczynał awantury z rodziną i sąsiadami i oddawał potrzeby fizjologiczne na drzwi wejściowe do mieszkania.

Według zgłoszenia mężczyzna miał pod wpływem alkoholu wszczynać awantury z rodziną i sąsiadami i oddawać potrzeby fizjologiczne na drzwi mieszkania. Ponadto, w trakcie awantury, groził swojej matce, że ją spali.

Policjanci zatrzymali agresywnego 43- latka i osadzili go w policyjnej celi. Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty i został przesłuchany. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Z uwagi na groźby jakie kierował w stosunku do swojej matki policjanci wraz z prokuratorem wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku i 43- latek trafił do aresztu na 3 miesiące. (KPP Ostróda)