www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

II Rekreacyjny Rajd Rowerowy

Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Nieodkrytych Tajemnic” w Morągu serdecznie zaprasza na II Rekreacyjny Rajd Rowerowy “Nieznane miejsca w Gminie Morąg”!

Już po raz drugi, wyruszymy na niezwykłą rowerową wycieczkę po najciekawszych miejscach naszej Gminy! Rajd będzie miał formę wycieczki rekreacyjnej połączonej ze zwiedzaniem. W rajdzie będzie uczestniczył przewodnik, który przybliży uczestnikom ciekawostki z historii Morąga oraz pokaże ciekawe, często zapomniane miejsca w naszej Gminie. Podczas imprezy zapewniona będzie obsługa techniczna oraz medyczna.  Rajd jest skierowany do mieszkańców Morąga i turystów. Wycieczkę zakończymy ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Każdy uczestnik oczywiście otrzyma okolicznościowy identyfikator na morąskiej smyczy oraz upominek! Czekamy na Was w niedzielę 9 lipca 2017! Zapisy w dniu rajdu od godz. 09:30 na placu przy ratuszu miejskim. Wyruszamy o godz. 10:00!
Udział w rajdzie jest oczywiście bezpłatny! Pełny regulamin dostępny na naszej stronie internetowej www.lot.mazury.pl w zakładce “pliki do pobrania”. Więcej informacji pod numerem telefonu 89 757 38 26, na stronie internetowej www.lot.mazury.pl, a także na facebooku Informacji Turystycznej w Morągu oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Nieodkrytych Tajemnic”. Rajd finansowany z budżetu Gminy Morąg! (LOT Morąg)