www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

III miejsce honorowych krwiodawców z KP PSP Ostróda

Honorowi krwiodawcy z ostródzkiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zajęli III miejsce w województwie w turnieju „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew 2019”, w kategorii Państwowa Straż Pożarna. Puchar i dyplom 31 stycznia podczas uroczystej akademii w Olsztynie odebrał kpt. Rafał Napiórkowski – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie wraz z Prezesem Klubu HDK przy KP PSP Ostróda kpt. Danielem Szczęsnym.

To wyjątkowe wyróżnienie, które przyznaje się za ilość oddanej krwi w ciągu całego roku. Strażacy z naszej komendy regularnie biorą udział w akcjach honorowego krwiodawstwa. Każdemu z nich przyświeca maksyma, że najcenniejszym darem jakim mogą się podzielić z innym człowiekiem, jest cząstka samego siebie w postaci krwi. Pierwsze miejsce zdobyli strażacy z KP PSP Bartoszyce, a na drugim stopniu podium stanęli honorowi krwiodawcy z KP PSP Nowe Miasto Lubawskie.

(tekst i fot.  kpt. Grzegorz Różański)