www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Jesienna odsłona „Biblioteki na weekend”

Zapraszamy na jesienną (do 18.12.2020) odsłonę wspólnej akcji portalu mediagroupinfo.pl  i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu pod nazwą “Biblioteka na weekend”.

Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa wśród mieszkańców Gminy Morąg: najmłodszych, młodych i tych dojrzałych. Kolejnym celem jest przybliżenie czytelnikom konkretnych woluminów, audiobooków, filmów, gier. W każdy piątek na portalu pojawiać się będą recenzje: książek, audiobooków, filmów, gier.

Zapraszamy do śledzenia portalu mediagroupinfo.pl i do odwiedzania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, gdzie będzie można dzisiejsze propozycje wypożyczyć.

Propozycje na ten weekend:

Czytelnia dla Dorosłych

Minerały / Magdalena Śliwińska

„Minerały” to wyjątkowa gra planszowa, przyciągająca wzrok pięknymi grafikami autorstwa Magdaleny Śliwińskiej. Gracze wcielają się w geologów wyruszających na wyprawę, której celem jest zdobycie drogocennych kamieni – należy starannie planować każdy kolejny ruch i uważnie obserwować poczynania współzawodników. Tytuł ten stanowi doskonałą rozrywkę dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej ósmego roku życia.

Wypożycz w Czytelni dla Dorosłych!

Oddział dla Dzieci

Agentka / [tekst] Piotr Wawrzeniuk ; [ilustracje] Dorota Wojciechowska.

Oto prawdziwy hit!  A tutaj jeden fragment na zachętę: „Moja mama jest hydrauliczką. Buduje i naprawia instalacje wodne. Co niedzielę spacerujemy po parku, spuszczając tygodniowe ciśnienie i kanalizując radość rurkami z kremem.” To trzeba przeczytać! Nasze mamy to prawdziwe bohaterki! Stanowią pozytywne wzorce dla dzieci (zarówno dziewczynek, jak i chłopców!), żeby w przyszłości sięgały odważnie po swoje marzenia.
Krótkie, dowcipne i przewrotne teksty, przebojowo zilustrowane. Dobra zabawa gwarantowana!

Wypożycz w Oddziale dla Dzieci!

Wypożyczalnia dla Dorosłych

Guillaume Musso – „Central Park”

„Central Park” to jak dotąd najbardziej nieprzewidywalna powieść Musso, będąca doskonałym thrillerem, który wciąga i szokuje. Musso podsuwa czytelnikowi kilka realistycznych hipotez i wodzi go za nos do ostatniej strony. Jest to lektura z nieprzeciętną fabułą, zawiłą akcją, ciekawymi postaciami i wszechobecną sekretną aurą. To książka, która w sposób frapujący i dosadny, ale jednocześnie bardzo przystępny opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich.