www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Kartonowe miniatury do samodzielnego składania

„Kartonowe miniatury” to hobby naszego mieszkańca, morążanina, Zbigniewa Gosławskiego –  które można nabyć do domu lub jako niesamowity prezent, czy pamiątkę z Morąga i nie tylko!

Zbigniew Gosławski opracowuje i wykonuje wysokiej klasy modele kartonowych budowli Morąga, Warszawy i innych miejsc w Polsce.
Modele złożonych morąskich zabytków można obejrzeć w Informacji Turystycznej w morąskim ratuszu – serdecznie zapraszamy.
Modele do złożenia /morąskie, warszawskie i inne/ można nabyć w Informacji Turystycznej w Morągu lub poprzez kontakt z autorem na profilu Kartonowe Miniatury.
Wszystkie dostępne modele oraz proces ich tworzenia podejrzeć można na profilu „Kartonowe Miniatury: m.in.: Belweder, Pałac Kultury, Zamek Królewski, Pałac Wilanów i inne. Obecnie w opracowaniu jest Pałac Prezydencki!
(red./UM Morąg)