www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Kolejne sukcesy morąskich tancerzy

Dzień spędzony na turnieju w Starogardzie Gdańskim zaowocował dobrymi wynikami par Szkoły Tańca ” U Mirka”. – Gratuluję dzieciom, rodzicom i życzę dalszych świetnych wyników w nowym sezonie – mówi Mirosław Grzymkowski.

Zapraszamy na krótką relację z „IV Memoriału Edwarda Kowalke”. Zaczynając od najmłodszych: w kat. 8-9 lat kl. H startowały dwie pary. Igor Oleksiw , Wiktoria Gołębiowska z Ornety oraz Arkadiusz Pych, Julia Obuchowicz z Morąga. Obie pary wróciły do domu ze złotymi medalami.

W kategorii 10- 11 lat kl. G startowały dwie morąskie pary: 1. Borys Zacharewicz, Zuzanna Nacewicz wytańczyli złoty medal.
Mateusz Oczyński, Nikola Klekowska ukończyli turniejowe zmagania na pierwszym miejscu, poprawiając tym samym wynik z Tczewa, gdzie para wytańczyła brąz.

W kategorii 12-13 lat kl. F startowała para Kacper Pych, Zofia Ukleja. Para uplasowała się na 8 miejscu.

W kat. 12-13 lat kl. G tańczył Julian Szczurowski, Aleksandra Andrzejewska . Para do Ornety wróciła ze złotym medalem.

Kacper Kozik, Małgorzata Staszan zatańczyli finał w kategorii 14-15 lat kl. E. Para po zaciętej rywalizacji uplasowała się na IV miejscu.

W kategorii 14-15 lat kl. D startowała morąska para Olaf Zacharewicz, Klaudia Repka. W stylu standard para nie zakwalifikowała się do finału. W stylu latynoamerykańskim Olaf i Klaudia stanęli na II stopniu podium, poprawiając tym samym wynik z Iławy , gdzie zdobyli brąz.

(Mirosław Grzymkowski/ fot. archiwum szkoły tańca)