www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Kolejny maraton z grami planszowymi w bibliotece

Miejska Bibliotek Publiczna w Morągu organizuje kolejny raz maraton z grami planszowymi. – Jesteście gotowi na emocje?! Ruszamy z kolejnym maratonem z planszówkami w bibliotece! Przygotujcie się na 4 godziny szaleństwa! Startujemy 25.05 (piątek) o godz. 18:00 – zachęcają morąscy bibliotekarze. Obowiązują zapisy w Czytelni dla Dorosłych (I piętro).

W trakcie maratonu będzie można zagrać w niezliczoną ilość planszówek, nauczyć się ich zasad, poznać nowych ludzi i przede wszystkim miło spędzić wieczór. Oprócz tego uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w oficjalnym turnieju w grę Ice Cool. Zwycięzca bibliotecznych eliminacji zostanie zaproszony na ogólnopolski finał, który odbędzie się jesienią 2018 roku.

– Warto spróbować swoich sił! Na najlepszych czekają nagrody sponsorowane przez Wydawnictwo Rebel. Wspierać nas będzie ekipa z ostródzkiego GrajDołka. Zabawa bez ograniczeń wiekowych – zapraszamy rodziców z dziećmi, młodzież i seniorów – zachęcają organizatorzy.

MBP informuje, że podczas maratonu będą robione zdjęcia, które zostaną wykorzystane w celach promocyjnych biblioteki. Udział w imprezie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku uczestnika przez bibliotekę.

Regulamin eliminacji Ice Cool oraz instrukcja do gry dostępne na stronie: https://mistrzostwa.rebel.pl/icecool

(red./MBP Morąg)