www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Konkurs Piosenki Angielskiej

Po raz piąty Morąski Dom Kultury był organizatorem Konkursu Piosenki Angielskiej.

Wykonawców oceniała komisja w składzie: Małgorzata Mróz – muzyk, Jan Krysiak – mgr języka angielskiego, lektor szkoły językowej „Res Primae” w Ostródzie oraz Sebastian Szeluga – nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Morągu i Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie.

– Uczestnicy śpiewali solo i w duetach. Konkurs motywuje do nauki języka angielskiego, pomaga wzbogacać słownictwo, a także promuje zdolnych wokalistów.  Komisja oceniała: poprawność śpiewanego tekstu, interpretację i ogólne wrażenie artystyczne – mówi Beata Cetkowska z Morąskiego Domu Kultury.

Wyniki konkursu:

KATEGORIA WIEKOWA: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III:

III miejsce: LENA MAGUN za utwór „Don’t worry be happy”, opiekun: Sylwia Magun

II miejsce: JULIA RUDZIŃSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. IRENY KWINTO W ŻABIM ROGU – FILIA W BRAMCE za piosenkę z bajki ,,Vaiana, skarb oceanu”:  „How far I’ll go”, opiekun: Lidia Prajwocka

I miejsce: VICTORIA MACHNACZ ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE FRANKNOWIE za interpretację utworu ,,Colors of the Wind”, opiekun: Aleksandra Hoppenbrouwer

KATEGORIA WIEKOWA: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI:

III miejsce: HANNA TOBOLSKA  za piosenkę „My heart will go on”, opiekun: Alicja Tobolska

II miejsce: DUET: PATRYK ŻELAZNOWSKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TRELKOWIE I MARYSIA PIĄTKOWSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W SZCZYTNIE za utwór ,,Shallow”, opiekun: Małgorzata Żelaznowska i Justyna Piątkowska

I miejsce: BLANKA MAGUN za interpretację piosenki „Spiders Web”, opiekun: Sylwia Magun

KATEGORIA WIEKOWA: MŁODZIEŻ Z KLAS VII, VIII:

Wyróżnienie: KAROLINA STUPCZYK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA PAWŁA II W MORĄGU

za piosenkę  „Halo”, opiekun: Adam Pyjor

Wyróżnienie: EMILIA JAKUSZCZONEK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W ORNECIE za utwór „Stone Cold”, opiekun: Barbara Jakuszczonek

III miejsce: NATALIA HAJN Z FUNDACJI KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI W JERUTKACH za wykonanie utworu: „Never enough”, opiekun: Joanna Gawryszewska

II miejsce: HANNA RYDZEWSKA Z FUNDACJI KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI W JERUTKACH za utwór „Lovely”, opiekun: Joanna Gawryszewska

I miejsce: MACIEJ GOLIAN Z AKADEMII MŁODEGO WOKALISTY W SZCZYTNIE za piosenkę „Shallow”,

opiekun: Sylwia Barnowska

KATEGORIA WIEKOWA: MŁODZIEŻ ZE SZKÓŁ ŚREDNICH I DOROŚLI:

Wyróżnienie: DAWID ZAWORSKI Z WARSZAWY za wykonanie utworu ,,Toxic/Play”- remiks             

III miejsce: ZUZANNA STEFANIUK Z ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W DOBROCINIE za piosenkę „Perfect”

II miejsce: LENA KOPYŁEK Z ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W DOBROCINIE

za utwór  „Someone like you”

I miejsce: PAULINA ZUBEL Z LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W  ORNECIE za interpretację piosenki „Writing’s On The Wall”

(red./fot. dw)