www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Kradł drogie perfumy. Odpowie przed sądem

Za kradzież perfum odpowie 20-latek. Mężczyzna w jednym ze sklepów, w ciągu kilku dni ukradł perfumy o łącznej wartości ponad 1700 złotych. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Od kilku dni policjanci kryminalni mieli informację nt. mężczyzny, który miał kraść perfumy w jednej z ostródzkich drogerii. W minioną środę (06.03.2019r.) na nadbrzeżu Jeziora Drwęckiego, funkcjonariusze zatrzymali 20-latka. Mężczyzna miał przy sobie 2 sztuki oryginalnych perfum, na które jednak nie posiadał paragonu. Młody ostródzianin przyznał się do przestępstwa i wskazał sklep, w którym ukradł perfumy. Funkcjonariusze aby wzmocnić zebrany materiał dowodowy, przejrzeli nagrania monitoringu sklepu na których widać jak 20 – latek popełnia przestępstwa kradzieży. 

Wczoraj (07.03.2019r.) zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży.  Sklep oszacował straty na kwotę ponad 1700 złotych. Kodeks karny za kradzież przewiduję karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Ostróda)