www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Mikołajki z Indiacą

W sobotę,  8 grudnia 2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu odbył się Mikołajkowy Turniej Indiaca. W zawodach rozgrywki toczone były w czterech kategoriach wiekowych. W każdej kategorii grano systemem „każdy z każdym”.

W trakcie turniejów była bardzo radosna i rodzinna atmosfera. Uczestnicy zawodów przyjemnie spędzili popołudnie, bardzo dobrze się przy tym bawiąc. Z twarzy nie znikały uśmiechy.  Pomimo dobrej zabawy, wśród zawodników można było wyczuć lekkie napięcie i zdenerwowanie oraz ogromną chęć walki i silne dążenie do wygranej. Wszyscy uczestnicy zacięcie walczyli o zwycięstwo, pokazując przy tym prawdziwego ducha walki. Mecze toczyły się na wyrównanym i wysokim poziomie oraz dostarczyły zawodnikom wiele emocji, a także satysfakcji z osiągniętych wyników. Organizacja takich turniejów jest świetną okazją do integracji oraz spędzania wspólnie wolnego czasu. Uczestnicy zawodów wyrazili ogromną chęć brania udziału w kolejnych tego typu turniejach.

W końcowej klasyfikacji nie liczył się wynik. Był to Turniej Mikołajkowy, dlatego wszyscy z rąk Zastępcy Burmistrza Leszka Biernackiego otrzymali mikołajkowe upominki. Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Morągu.

(Referat Sportu)