www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Motocyklistka nagle zjechała z drogi. Z obrażeniami trafiła do szpitala

Ostródzcy policjanci podczas długiego majowego weekendu pracowali przy kilku zdarzeniach drogowych. Do najpoważniejszego doszło wczoraj (01.05.2016) na terenie gminy Małdyty, gdzie 27-letnia motocyklistka nagle zjechała na pobocze drogi, a jej motocykl przewrócił się. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala.

Pozostałych kilka zdarzeń to kolizje, w których nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Niestety, na drogach nie zabrakło również nieodpowiedzialnych, nietrzeźwych kierowców. Wczoraj, po godzinie 21.00 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 60-letniemu mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Dzień wcześniej na terenie gminy Małdyty kierowca volswagena golfa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. Jego obrażenia na szczęście okazały się powierzchowne. Jak ustalili funkcjonariusze, 42-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Tego samego dnia podczas kontroli drogowej wpadł motorowerzysta, który wsiadł za kierownicę jednośladu mając blisko 1 promil alkoholu. Również w tym przypadku okazało się, że 40-latek ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. (KWP Olsztyn)