www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Można zostać celnikiem do „zadań specjalnych”

Rusza nabór do elitarnego oddziału w warmińsko-mazurskiej Służbie Celno-Skarbowej, którego funkcjonariusze zajmują się zwalczaniem przestępczości. Wzmacniamy grupy w Olsztynie i Grzechotkach.

W strukturze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno – Skarbowego funkcjonuje dział realizacji. Funkcjonariusze pełniący w nim służbę wyróżniają się czarnym umundurowaniem. Mają oni uprawnienia do noszenia broni a także stosowania środków przymusu bezpośredniego. Są znakomicie wyszkoleni, ale też ich zadania wymagają wyjątkowych umiejętności i predyspozycji. Funkcjonariusze z realizacji pojawiają się na przejściach granicznych, można spotkać także na drogach regionu. To także oni dokonują zatrzymań szczególnie niebezpiecznych przestępców.

Teraz jest możliwość by do nich dołączyć. Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie właśnie ogłosiła nabór na 16 wolnych miejsc. Nowoprzyjęci będą służyć w komórkach w Olsztynie oraz Grzechotkach.

By zostać funkcjonariuszem należy przede wszystkim złożyć w terminie do 24 maja br. w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie Al. Marszałka Piłsudskiego 59 A, komplet wymaganych dokumentów. Później trzeba będzie zdać m.in. egzamin z wiedzy ogólnej, test sprawnościowy, oraz przejść test psychologiczny.

Pełna informacja o naborze znajduje się na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl w zakładce Ogłoszenia / Nabór. (red./IAS Olsztyn)