www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Nadal poszukiwani są sprawcy napadu na sklep jubilerski w Morągu

Jak już pisaliśmy wcześniej, w jednym ze sklepów jubilerskich w Morągu doszło do kradzieży biżuterii. Zdarzenie miało miejsce w sobotę 26 maja br. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie pod nadzorem prokuratora. Organem właściwym do udzielania informacji na ten temat jest Prokuratura w Morągu – poinformowała nasz portal st. sierż. Anna Balińska, rzecznik prasowy ostródzkiej policji. Nadal poszukiwani są sprawy tego zdarzenia.

– W związku ze skierowaniem pisma z dnia 28.05.2018r. uprzejmie informuje , iż w Prokuraturze Rejonowej w Ostródzie Ośrodek Zamiejscowy w Morągu nie została zarejestrowana sprawa dotycząca sygnalizowanego zdarzenia . Aktualnie w sprawie kradzieży biżuterii mającej miejsce w dniu 26 maja 2018r. w Morągu , w KPP w Morągu prowadzone są intensywne czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i sprawców czynu  – odpowiedziała na nasze pytanie rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu Iwona Piotrowska.

Ponownie więc skierowaliśmy pytania do rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

– Postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem, która miała miejsce w dniu 26 maja 2018 r. w Morągu nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Ostródzie Ośrodek Zamiejscowy z siedzibą w Morągu.  Z materiałów zgromadzonych w sprawie wynika, iż do pomieszczenia weszło dwóch sprawców, którzy rozbili szyby w witrynach sklepowych  i zabrali biżuterię. Pokrzywdzony straty wycenił  na 30 tys. zł. Trwają czynności związane z ustaleniem sprawców  tego zdarzenia – napisała w zastępstwie oficera prasowego KPP Ostróda mł. asp. Anna Karczewska.

(red.)