www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Nie miał gdzie zaparkować, poprzebijał opony w innych autach

Do policyjnego aresztu trafił 53- letni mieszkaniec Morąga. Mężczyzna przebił opony w autach, które były zaparkowane przy budynku, w którym mieszkał. Właściciele samochodów straty oszacowali na ponad 3 tysiące złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za zniszczenie cudzej rzeczy kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w godzinach wieczornych morąscy policjanci przyjęli zgłoszenie o uszkodzeniu samochodów na terenie miasta. Cztery zaparkowane niedaleko siebie auta miały poprzebijane opony. Właściciele pojazdów osobowych  straty oszacowali na ponad 3 tysiące złotych.

Dzisiaj około godziny 8 rano do policyjnego aresztu trafił 53-letni mieszkaniec Morąga. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia  mienia. Przyznał się do popełnienia przestępstwa  i poddał się dobrowolnie karze.  Podczas przesłuchania zeznał, że się zdenerwował dlatego że nie było wolnych miejsc parkingowych obok budynku, w którym mieszkał i z tej złości kuchennym nożem poprzebijał opony w zaparkowanych autach. W sumie zniszczył 7 opon  w 4 autach.

Mieszkaniec Morąga ze swojego postępowania odpowie teraz przed sądem. Za zniszczenie lub uszkodzenie mienia kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Ostróda)