www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Nietrzeźwy kierowca z sądowym zakazem zatrzymany

Przed sądem odpowie 49- latek, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej. Mężczyzna wsiadł za kierownicę fiata mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i obowiązujący go sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz będzie tłumaczył się ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania przed sądem. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (16.05.2018) około godz. 18:30 podczas patrolowania miejscowości Małdyty morąscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Wcześniej widzieli jego sposób jazdy, który mógł wskazywać, że siedzący za kierownicą 49- latek może znajdować się pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu i potwierdzili swoje podejrzenia.

Mieszkaniec powiatu miał ponad 2 promile tej substancji w organizmie. Ponadto, jak okazało się w trakcie interwencji, kierowca ma orzeczony zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W związku z popełnionymi przestępstwami, mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

(KPP Ostróda)