www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Nocny Maraton Filmowy Gwiezdne Wojny

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu szykuje niezłą gratkę dla fanów Gwiezdnych Wojen. 9 filmów w 3 nocnych maratonach! Zaczynamy 15.06.2018 filmami: Epizod I – Mroczne widmo, Epizod II – Atak klonów, Epizod III – Zemsta Sithów.

W kolejnym tygodniu, bo już 22.06.2018 spotykamy się na filmach: Łotr 1. Gwiezdne wojny, Epizod IV –Nowa nadzieja, Epizod V – Imperium kontratakuje. W kolejny piątek 29.06.2018 kończymy cykl maratonów filmami: Epizod VI – Powrót Jedi, Epizod VII – Przebudzenie Mocy, Epizod VIII – Ostatni Jedi. Każdy maraton zaczynamy o 20.00 i kończymy około 3.00 nad ranem. Oczywiście nie zabraknie popcornu, kawy i kanapek. Wstęp jest darmowy, ale aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba koniecznie się na nie zapisać. Zapisy przyjmujemy w Czytelni dla Dorosłych na I piętrze. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgodę opiekuna na druku dostępnym na stronie internetowej lub w bibliotece. Osoby pełnoletnie zapisują się z dowodem osobistym lub aktywną kartą biblioteczną.

(MBP Morąg)