www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Nowy projekt PCPR-u w Ostródzie

W poniedziałek (12.03.2018r.), w Starostwie Powiatowym w Ostródzie, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie Tomasz Podsiadło, podpisali umowę na dofinansowanie projektu pn. „Niepowtarzalni – ujawniamy umiejętności”. Wartość projektu opiewa na kwotę 490 915,25 zł, którego beneficjentem jest Powiat Ostródzki i trwać będzie od 01.05.2018 r. do 30.09.2019 r.

Celem realizowanego działania jest zwiększenie: aktywności społecznej i zawodowej uczestników, motywacji do podejmowania działań, a także zdobycie wiedzy i umiejętności do poruszania się po lokalnym rynku pracy. Projekt został skierowany do 25 osób z niepełnosprawnością z powiatu ostródzkiego, niepracujących, w wieku aktywności zawodowej. Realizatorem projektu jest PCPR w Ostródzie.

(Starostwo w Ostródzie)