www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Nowy termin otwarcia Muzeum

Termin otwarcia pierwszych oddziałów muzeum Warmii i Mazur został przesunięty na 19 maja br.

– Nie ustajemy w wysiłkach zmierzających do otwarcia Muzeum Warmii i Mazur dla publiczności. Jak się okazało, z przyczyn proceduralnych, musimy opóźnić planowany termin udostępnienia naszych ekspozycji. Staramy się, by nasze największe placówki: Zamek Olsztyn, Zamek Lidzbark Warmiński oraz Pałac w Morągu, były dostępne dla Państwa od 19 maja. Otwarcie kolejnych naszych oddziałów w Mrągowie i Szczytnie planujemy na 9 czerwca. Mamy nadzieję, że jeszcze przed latem udostępnimy także oddziały Dom „Gazety Olsztyńskiej”, Muzeum Przyrody w Olsztynie o Galerię Zamek w Reszlu.
W obecnej sytuacji naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa epidemiologicznego Państwu i pracownikom Muzeum. Musimy w tym celu dokonać stosownych inwestycji i skonsultować warunki otwarcia z właściwymi stacjami sanitarno – epidemiologicznymi. Życzymy dużo zdrowia, odporności i do rychłego zobaczenia – napisali w specjalnym komunikacie dyrekcja i pracownicy Muzeum Warmii i Mazur.

(red.)