www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Otwarte Drzwi do Kultury dotarły do Żabiego Rogu

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Żabim Rogu wzięli udział w całodziennym programie bezpłatnych pokazów filmowych połączonych z warsztatami dla poszczególnych grup wiekowych pt. „Otwarte Drzwi do Kultury”. Program przeprowadzili członkowie Fundacji Legalna Kultura, która promuje świadome korzystanie z legalnych źródeł kultury oraz bezpieczne poruszanie się w przestrzeni Internetu.

Wspiera również świadomych odbiorców kultury – widzów, słuchaczy i czytelników. Zwraca się także do tych, którzy jeszcze nie przykładają wagi do bezpieczeństwa w Internecie i legalności źródeł, z których korzystają.
Poranny seans, przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej, to projekcja najnowszych produkcji filmowych dla dzieci oraz spotkanie z metodykiem i animatorem kultury na warsztatach, którym towarzyszył szereg gier i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto ważnym elementem tego wydarzenia była obecność Wirtualnej rzeczywistości – stoiska z goglami umożliwiającymi podróże po galaktyce. Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż wszystkie wydarzenia były bezpłatne. (R.O./fot. arch. szkoły)