www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Pijany traktorzysta w rękach policjantów

Przed sądem odpowie 42- letni mieszkaniec powiatu, który w stanie nietrzeźwości kierował ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Wczoraj (09.05.2018) podczas patrolowania jednej z miejscowości w gminie Miłakowo morąscy policjanci zauważyli ciągnik rolniczy, którego sposób jazdy wydał im się podejrzany. Postanowili więc zatrzymać pojazd do kontroli, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Za kierownicą ciągnika siedział 42- letni mieszkaniec powiatu. Funkcjonariusze wyczuli od niego woń alkoholu. Badanie mężczyzny wykazało ponad pół promila tej substancji w jego organizmie.

W związku z popełnionym przez niego przestępstwem policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i sporządzili dokumentację, która trafi do sądu.

42- latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

(KPP Ostróda)