www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Piknik rodzinny w „Promyku”

W Domu dla Dzieci i Młodzieży „Promyk” w Morągu odbył się Piknik Rodzinny.Współorganizatorem imprezy było Morąskie Stowarzyszenie Wspierania Rodzin. Impreza Odbyła się w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

Piknik rozpoczął się wierszami w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Po oficjalnym rozpoczęciu goście z Olsztyna, Warszawy, Ostródy, Morąga i okolic mogli skorzystać z licznych atrakcji: występy taneczne i wokalne  podopiecznych domu, gry i zabawy rodzinne. Przeprowadzona została licytacja pozyskanych od sponsorów przedmiotów, której dochód zostanie przeznaczony  na wypoczynek letni dla podopiecznych.  Odbyły się również zawody strzeleckie i zawody wędkarskie. Można było skosztować swojskiego jadła – chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym, grilla, domowego ciasta itp. Zapraszamy na fotoreportaż z tego wydarzenia. (red./fot. dw)