www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Plastyka i logorytmika pierwszaka spotyka

Działania plastyczno-techniczne to nie tylko sztuka, ale i cała masa frajdy, pole do eksperymentów, sposobność do lepszego poznania siebie oraz możliwość ogólnego rozwoju. Zgodnie z przyjętym planem innowacji, uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu zamienili się w artystów kształtujących swoje zdolności. W ruch poszły składniki potrzebne do utworzenia masy plastycznej o nazwie „zimna porcelana”. Artystyczny nieład widniał na każdej ławce. Dzieciaki dolewały, dosypywały, wyciskały i mieszały. Oj mieszały…Efekt był zaskakujący.

Delikatna biała maź była bardzo mila w dotyku, można  było w niej formować przeróżne kształty. A ponieważ był to okres przedświąteczny powstało wiele zawieszek choinkowych, szczodrze zdobionych brokatem:) I na bogato, i na wesoło, a co najważniejsze zespołowo! W myśl powiedzenie „praca wre , gdy każdy chce„.

(K. Gieszczyńksa i M.Borowska)