www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaczepiał kobiety

W piątek rano (15.02.2019) ostródzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o to, że od pewnego czasu na ulicach miasta zaczepiał przypadkowe kobiety, niepokoił je swoim agresywnym zachowaniem i stwarzał w nich poczucie realnego zagrożenia dla ich życia i zdrowia.

W piątek rano (15.02.2019) ostródzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o to, że od pewnego czasu na ulicach miasta zaczepiał przypadkowe kobiety, niepokoił je swoim agresywnym zachowaniem i stwarzał w nich poczucie realnego zagrożenia dla ich życia i zdrowia. W związku z powyższym wszystkie osoby, które były świadkami takich zdarzeń z udziałem mężczyzny odpowiadającemu wizerunkowi mężczyzny ze zdjęć oraz wszystkie kobiety, które czują się pokrzywdzone działaniem tego zatrzymanego proszone są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie osobiście bądź o kontakt telefoniczny z numerem 89 642 72 00. (KPP Ostróda)