www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Policyjne podsumowanie długiego weekendu na drogach regionu

Policjanci podsumowali długi weekend na drogach regionu. Od piątku do poniedziałku na terenie naszego powiatu doszło do 9 kolizji oraz 2 wypadków z udziałem kierowców jednośladów. Jeden z nich znajdował się pod wpływem alkoholu.

Za nami długi weekend. Dla wielu osób to czas wypoczynku. Dla policjantów ostródzkiej drogówki to czas wzmożonej pracy i dbania o bezpieczeństwo podróżujących.

Od piątku do poniedziałku na terenie naszego powiatu doszło do 9 niegroźnych kolizji drogowych.

W piątek (09.11.2018) około godz. 18:00 w Morągu kierujący fordem 53- latek nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście w wyniku czego doszło do zderzenia. 25- letni kierowca jednośladu ze złamaniami kończyn trafił do szpitala.

W poniedziałek (12.11.2018) około godz. 17:00 w jednej z miejscowości w gminie Miłomłyn motorowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. 49- latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Ilość tej substancji w jego organizmie wskaże badanie krwi, ponieważ z uwagi na obrażenia głowy i twarzy mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem. (KPP Ostróda)