www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Policyjne podsumowanie weekendu

Policjanci podsumowali miniony weekend. Od piątku do niedzieli na terenie naszego powiatu doszło do 14 kolizji i 2 wypadków drogowych. Niestety, jeden z nich okazał się być tragiczny w skutkach.

Od piątku na terenie naszego powiatu doszło do 14 kolizji i 2 wypadków drogowych. Niestety, jeden z nich okazał się być tragiczny w skutkach. W sobotę (19.05.2018) podczas rajdu rowerowego jeden z uczestników zjechał nagle na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety, mimo reanimacji 39- letni mieszkaniec powiatu zmarł. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Przez weekend w ręce funkcjonariuszy trafiło 3 nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Wszyscy stracili już prawa jazdy a za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Przed nami kolejne wiosenne, ciepłe dni. Policjanci przypominają, że sucha nawierzchnia jezdni nie gwarantuje nam bezpieczeństwa. Siedząc za kierownicą należy przede wszystkim myśleć o tym, co robimy i być ostrożnym. Pamiętajmy również o zasadzie ograniczonego zaufania- to, że my przestrzegamy przepisów ruchu drogowego nie oznacza, że inny kierowca nie popełni błędu.

Życzymy bezpiecznego tygodnia!

(KPP Ostróda)