www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Policyjne zabezpieczenie meczu

Blisko 200 policjantów w mundurach i po cywilnemu zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Huragan Morąg i Widzew Łódź. Na trybunach zasiadło prawie 750 kibiców. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale także w całym mieście. Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie, dzięki czemu nie doszło do żadnych poważnych incydentów.

Wczoraj (16.09.2017 r.) na stadionie w Morągu rozegrany został trzecioligowy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Huragan Morąg i Widzew Łódź. Na trybunach zasiadło blisko 750 kibiców.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwało prawie 200 policjantów z Morąga, Ostródy, Olsztyna, Elbląga oraz Działdowa. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni obecni byli w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice obiektu sportowego. Policjanci dbali, by każdy uczestnik meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a następnie równie bezpiecznie z niego powrócił.

Pomimo dużej liczby kibiców, którzy przyjechali na mecz, policjanci nie dopuścili do żadnych poważnych incydentów. (KPP Ostróda)