www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Policyjny dozór za znęcanie się nad matką

Prokurator wobec 37-letniego mieszkańca Ostródy, który od około 2 lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką, zastosował policyjny dozór. Mężczyzna wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał kobietę, popychał i szarpał. Poszkodowana nie wytrzymała takiego zachowania syna i w końcu postanowiła o wszystkim powiadomić policjantów. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

W niedzielę (28.05.2017r) na numer alarmowy ostródzkiej komendy zadzwoniła kobieta, która poinformowała o awanturze w domu. Funkcjonariusze interweniując w miejscu zamieszkania ustalili, że takie agresywne zachowania mężczyzna w stosunku do matki przejawiają się od około 2 lat. 37-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. W chwili zatrzymania miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Na drugi dzień kobieta złożyła zawiadomienia o przestępstwie. Z zebranych przez policjantów materiałów wynikało, że kobieta była ciągle krytykowana, poniżana. Pod jej adresem padały też groźby pozbawienia życia.

Wczoraj 37-latek usłyszał zarzut znęcania się, a prokurator zdecydował, że mężczyzna w ramach policyjnego dozoru będzie stawiał się w ostródzkiej komendzie. Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. (KPP Ostróda)