www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Polska najlepszym europejskim wystawcą targów ITB Berlin 2018 z naszym udziałem!

Przedstawiciele Powiatu Ostródzkiego, Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (ZLOT), Zachodniomazurskiego Stowarzyszenia Przewodników, Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej oraz lokalnej branży turystycznej współuczestniczyli w akcji promocji Polski podczas największych i najbardziej prestiżowych na świecie Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie, które odbywały się w dniach 7-11 marca 2018 r. Polskie stoisko narodowe, którego byliśmy jednym z 49 podwystawców, zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy wystawca z Europy”.

Naszej ekipie towarzyszyła, jak zawsze, niezastąpiona makieta pochylni Oleśnica, która i tym razem była jedną z głównych atrakcji polskiego stoiska przygotowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną (POT).
Od 18 lat wszystkie stoiska są ocenione przez studentów Cologne Business School. W tym roku wyróżnili oni, m.in., polskie stoisko narodowe, któremu przyznali pierwszą nagrodę Best Exhibitor Award w kategorii Europa. To największy dotychczasowy sukces Polski w tym konkursie. Stoisko zorganizowane przez POT zostało docenione przede wszystkim za wszechstronną ofertę, interaktywność, gościnność oraz wysoki poziom obsługi.
W pierwszym dniu targów gościliśmy na naszym zachodniomazurskim stanowisku Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę oraz Podsekretarza Stanu Dariusza Rogowskiego a także reprezentantów władz POT.
ITB Berlin jest ważnym wydarzeniem dla przedstawicieli branży turystycznej i atrakcją dla tysięcy odwiedzających, na których czekały prezentacje 187 krajów i przegląd wszystkich gałęzi rynku turystycznego.

(Starostwo w Ostródzie)