www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Postawa obywatelska godna naśladowania

Wzorową postawą obywatelską wykazała się mieszkanka Morąga, która zwróciła uwagę na stojący od kilku dni na ulicy niezabezpieczony rower i powiadomiła o tym policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli jednoślad i zajęli się wyjaśnianiem sprawy. Kilka godzin później rower wrócił do właściciela.

Na uznanie zasługuje postawa jednej z mieszkanek Morąga, która zwróciła uwagę na stojący na ulicy od kilku dni niezabezpieczony rower i nie przeszła obok niego obojętnie. Kobieta powiadomiła o tym fakcie policjantów.

Funkcjonariusze sprawdzili jednoślad w systemie, jednak nie figurował jako utracony. Policjanci postanowili jednak go zabezpieczyć i ustalić, do kogo należy pozostawiony pojazd.

Kilka godzin po zgłoszeniu do Komisariatu Policji w Morągu przyszła kobieta zgłosić kradzież swojego roweru. Do kradzieży miało dość kilka dni wcześniej na terenie miasta. Jakie było zdziwienie zgłaszającej, kiedy okazało się, że jej jednoślad czeka na nią w komisariacie.

Funkcjonariusze przekazali jej rower i wyjaśniają teraz, kto jest odpowiedzialny za jego kradzież i porzucenie.

(KPP Ostróda)