www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Profilaktyka nowotworu piersi – szkolenie w ratuszu

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło Miejsko-Gminne w Morągu  zapraszamy na kolejne w tym roku szkolenie edukacyjne, które odbędzie się już 28.10.2019 r. o godzinie 11.00 w morąskim Ratuszu. Tym razem tematem będzie: profilaktyka nowotworu piersi. Również rozmawiać będziemy o mastektomii.

Nowotwór piersi wykrywany jest u coraz większej liczby kobiet. Obecnie sięga po coraz młodsze kobiety. Niezmienne od lat wieku wcześnie wykryty jest wyleczalny.
Dlatego też zachęcamy do udziału w szkoleniu nie tylko członków morąskiego koła PSK, ale również mieszkanki gminy Morąg. Razem zadbajmy o swoje zdrowie.

Tym razem prelegentami będą przedstawicielki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu Danuta Tchorowska, Elżbieta Zimińska prezes Elbląskiego Stowarzyszenia Amazonek oraz szef oddziału Chirurgii Onkologicznej Zofia Kasprowicz.
(PSD Morąg/red.)