www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Promocja innowacyjnych rozwiązań dla turystyki

„New Tech – New Travel” to konkurs, który promuje innowacyjne rozwiązania technologiczne dla turystyki. Organizatorem przedsięwzięcia jest Polska Organizacja Turystyczna.

Ideą konkursu jest odkrywanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie w turystyce i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych.

Ważne jest również przybliżenie przedsiębiorcom turystycznym najlepszych projektów technologicznych oraz nowych trendów w technologiach, natomiast młodym firmom technologicznym rozwijać potencjał i odpowiadać na potrzeby branży turystycznej.

Startupy będą mogły zgłaszać swoje produkty w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Ważne jest, aby zgłaszane rozwiązania były autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, innowacyjnie wspierały ich rozwój i promocję lub ułatwiały zarządzanie procesami biznesowymi w turystyce.

Liczy się nowatorskie spojrzenie na potrzeby zarówno współczesnego turysty jak i firm działających w sektorze turystycznym.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy już wkrótce będą dostępne na stronie www.new.travel.pl. W tej chwili można zapoznać się z ubiegłorocznymi laureatami.

Konkurs startuje już 30 listopada. Zgłoszenia będzie można przesyłać do 15 stycznia 2018 roku. (wwim)