www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Protest „Solidarni z Rodzicami Osób Niepełnosprawnych”

W sobotę, przed morąskim ratuszem odbył się protest poparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych przebywającym w sejmie. 26 maja to dzień wdzięczności dla matek. Za obecność, troskę, akceptację, wsparcie. Często za konieczność uruchamiania supermocy.


– Dziękuje wszystkim za udział w sobotniej manifestacji poparcia dla osób niepełnosprawnych protestujących w Sejmie. Może Morąg jest mały , ale ma wielkie serce , co w sobotę pokazaliśmy swoją obecnością. Dziękuję przede wszystkim  Kasia Milewicz, która rozmawiała z nami z Sejmu zdając nam bezpośrednią relację z tego co się tam dzieje – mówi  Jerzy Wądołowski, organizator protestu w Morągu.

– Nie zapomnieliśmy o tych WSPANIAŁYCH MAMACH , które razem ze swoimi dorosłymi dziećmi walczą o prawa osób ze specjalnymi potrzebami. Nie wszyscy mogli w tym dniu być osobiście w Warszawie, dlatego zebrali się w Morągu, aby wrazić swoje poparcie dla osób protestujących w Sejmie – dodaje organizator morąskiego protestu.

(red./fot. dw)