www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Przygoda Michała z Youtube`m

Michał Ferster (MichalF1) – uczeń klasy III Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Licealnych w Morągu – posiada bardzo ciekawe hobby. Nie jest to śpiew, taniec, czy malowanie ale coś, co dzisiaj staje się bardzo popularne – prowadzenie kanału na Youtube. Wydaje się, że to nic takiego, ale Michał może pochwalić się nagrodą otrzymaną od Youtube, a także zajmowanym 465. miejscem według Rankingu Polskich YouTuberów „vStars”. Michał kształci się w zawodzie technik informatyk.

Swoją przygodę z Youtube`m zaczął dwa lata temu, mając słaby mikrofon za 15 złotych. Bał się reakcji innych, ponieważ komentarze pod umieszczanymi filmikami nie zawsze są pozytywne. Jednak z biegiem czasu strach odszedł na bok. Początki nie były łatwe. Nic samo nie przychodzi i potrzeba włożyć sporo wysiłku w to, aby z niczego zrobić coś. Motywującym do dalszej pracy są efekty. Kanał Michała opiera się na ciekawostkach, faktach, różnych tematach „na czasie”. To co osiągnął, na dzień dzisiejszy, to około 170000 odbiorców, którzy zdecydowali się zasubskrybować Jego kanał. Maksymalnie pod filmem uzyskał 600000 wyświetleń.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na Youtube. (Krzysztof Staszan)