www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Przyłącz się do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce. Od 11 do 13 maja 2018 r. na Warmii i Mazurach wspólnie pokażemy projekty, dzięki którym rozwinął się nasz region.

Główną korzyścią z udziału w DOFE jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udziału w dużej akcji.

Dni Otwarte corocznie skupiają prawie tysiąc wydarzeń, które łącznie odwiedza około 200 tysięcy uczestników. Akcja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono naszą inicjatywę za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz materiały promocyjne. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.
Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Więcej informacji pod numerem telefonu 89-51-25-184 lub e-mail e.wojczulanis@warmia.mazury.pl.

(wwim)