www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Przyszedł w odwiedziny i okradł znajomą

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 29-latkowi, który przyszedł w odwiedziny do swojej koleżanki i prawdopodobnie ukradł jej pieniądze. Poszkodowana powiadomiła policjantów o tym, zaraz po wyjściu mężczyzny, gdy zauważyła leżący na podłodze pieniądz. Podniosła go i chciała schować. Kiedy otworzyła torebkę zauważyła, że portfel jest otwarty. Brakowało też w nim 100 euro. Dariusz M. został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz ze swojego postępowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Policjanci zostali powiadomieni, że w jednej z miejscowości pod Ostródą doszło do kradzieży pieniędzy. Poszkodowana powiedziała funkcjonariuszom, że znajomy, który przyszedł do niej w odwiedziny ukradł jej 100 euro. Kobieta zauważyła brak pieniędzy, kiedy tylko otworzyła torebkę. Chciała tam schować monetę, którą zobaczyła na podłodze po wyjściu mężczyzny. Jak powiedziała policjantom, jej kolega był jedyną osobą oprócz niej , który przebywał w mieszkaniu. 29- latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem.

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat. (źródło: KPP Ostróda)